03.08.11

16:30
Autor: Lizzie • 4 komentarzeKomentarze:

Autor: @Łukasz 03/08/11, 10:00:28

Związek z Joe to było najlepsze co mogło spotkać Demi. On ją zostawił. Tak ślicznie razem wyglądali a on to wszystko zepsół. :( Biedaczka


Autor: @Lovatic 03/08/11, 20:27:58

teraz jest w willmerem ;)


Autor: @natkanatka 03/08/11, 22:39:40

Jeju słucham ich piosenek i płacze. Najlepsza para ever!!!


Autor: @Domi 03/08/11, 22:28:09

Dobrze pamiętam Jemi, i to jak płakałam gdy ze sobą zerwali. Miałam jedyne 9 lat a czułam się na dwa razy tyle.
Pilnie śledziłam wszystkie newsy na temat związku Demi i Joe. Oni, wraz z Zanessą tworzyli dla mnie coś idealnego, szczególnego, dzięki czemu mogę się rozwijać. Dawny Disney był taki wspaniały, teraz jest to kompletne dno. Nie chce mi się wierzyć, że byłam jednym z ostatnich pokoleń, które mogło dorastać przy tak świetnych produkcjach Walta Disneya, na prawdę. Od kilku miesięcy jestem pogrążona w smutku, rozmyślaniu o tym. Dało mi to melancholijny klimat, którego szybko się nie pozbędę.
Oglądając Camp Rock, dalej pamiętam niektóre rozmowy, wczuwam się w rolę Mitchie, płaczę z nią, śmieję się z nią i denerwuję się za nią.
Ale nie o tym chciałam napisać. Chciałam wspomnieć o tym, że jej związek z Joe był piękny, cudowny…ale mam wrażenie, że tylko od strony widza.


Skomentuj newsa:

Adres strony: DemiWeb.pl // Demi-Lovato.pl
Nazwa strony: Demi Lovato Polska
Administratorzy: Wyrywny, ml91
Kontakt: demiwebpl@gmail.com
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Start: 07.08.2010(D-L.pl) // 07.04.2011(DW.pl)
Przeglądarka: Mozilla Firefox
Grafika&Html: Wyrywny

     Odwiedzin:
     Online:

DemiWeb.pl to wyłącznie strona fanowska poświęcona Demetrii Devonne "Demi" Lovato. Niestety nie mamy kontaktu z Demi, jej bliskimi ani nikim innym z jej otoczenia. Grafika została wykonana przez autorów strony. Prosimy o uszanowanie naszej pracy, ponieważ zajmuję ona bardzo dużo czasu. Posiadasz zdjęcia, skany, filmiki itp. i chcesz podzielić się z innymi Lovatics na naszej stronie? Nic prostszego. Wyślij je nam na nasz adres demiwebpl@gmail.com Za wszystkie przesłane materiały związane z Demi serdecznie dziękujemy.

1 2